KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15186097
nr 1518 6097
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 92, Smed, 26x35 cm, yttermått inklusive ram: 40x50, akvarell
Utrop:
600 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:27:26